Teenused

JOICO K-PAK JUUSTERAVI

Joico juukseravi on väga tõhus ja kohese efektiga hooldus.Patenteeritud kodramin kompleks on ainulaadne oma niisutuse tõhususe poolest. Saladus peitnub molekuli suuruses millega võimaldatakse sissepääs sügavale juuksekarva sisemusse. Ravi on tõhusaks abivahendiks blondeeritud juustele ning nn. "õlekõrt" meenutavatele juustele.Eesmärk on puhastada juuksed viimistlusvahendite jääkidest ning toita ja niisutada juukse karva intensiivselt seesmiselt kui ka väliselt.Raviprotseduur kestab 1 tund ja koosneb neljast etapist.

Esimeses etapis puhastatakse juuksed sügavuti,eemaldades vees lahustamatud silikoonid ja viimistlustoote jäägid. Kuna juuksed on eri pikkuses kahjustunud erinevalt,on ka juuksekarva pH-tase ebaühtlane.Teises etapis ühtlustatakse pH-tase juurtest otsteni. Selle tulemusena muutuvad juukse pealispinda katvad soomused elastseks.Elastsus on vajalik selleks , et imepisikesed niisutavad Kodramin kompleks molekulid pääseksid kolmandas faasis maksimaalselt juuksekarva sisemusse.Kolmandas etapis tugevdatakse juukseid sügaval juuksekarva sisemuses. Neljandas etapis sulgetakse juukse soomuskiht,samal ajal tehes peamassaaži.

Tulemus on silmaga nähtav ka tugevalt kahjustatud juustel ning esmane efekt püsib kuni kuus nädalat.

Soovitatavad ravitooted koju:Joico K-Pak Shampoo,Joico K-Pak Conditioner,Joico K-Pak Deep-Penetrating Reconstructor.

 

GELISH                           

Küüned viilitakse vastavalt kliendi soovile,korrastatakse küünenahad (vajadusel lõigatakse).Seejärel poleeritakse küünepind ja puhastatakse spetsiaalse vahendiga.Küünele kantakse preparaat , mis on siduvaks vahendiks laki ja naturaalse küüne vahel.Preparaat sisaldab keratiin , mis soodustab oma küüne kasvu.Seejärel kantakse peale lakk ja pealislakk.Kõik kihid kuivatatakse LED lambi all.

KIIRMANIKÜÜR

Küüned viilitakse vastavalt kliendi soovile, küünevallidele lisatakse küünenaha pehmendit ning korrastatakse küünenahad, masseeritakse küünenahaõliga. Eemaldatakse õli jäägid ning lakitakse vastavalt kliendi soovile.

 MANIKÜÜR

Küüned viilitakse vastavalt kliendi soovile, küünevallidele lisatakse küünenaha pehmendit ning leotatakse mõned minutid soojas vees. Seejärel korrastatakse küünenahad, masseeritakse küünenahaõliga. Eemaldatakse õli jäägid ning lakitakse vastavalt kliendi soovile.

SPA MANIKÜÜR

Klassikalisele maniküürile lisandub kooriv kreem, mis eemaldab surnud naharakud, niisutav ning pehmendav mask koos massaziga.
Nii klassikalises kui ka SPA maniküüris kasutame proffessionaalseid tooteid.

PEDIKÜÜR LAKKIMISEGA (ca 60 min)

Pediküür algab jalavanniga, kuhu lisatakse spa jalavannisool, mis annab jalgadele imelise värskuse. Paksenenud nahk jalataldadel muutub taas pehmeks ning siledaks. Vajadusel kantakse paksenditele spetsiaalseerumit , mis eemaldab nahapaksendid õrnalt, kuid tõhusalt, kuna lahus imendub paksendite naharakkudesse ja pehmendab need. Järgneb hooldus, mis sisaldab:
- paksendite eemaldamist
- küünenahkade modellerimist
- küünte kujundamist
- jalatalla massazi
- küünte lakkimist

 SPA PEDIKÜÜR (ca 90 min)

Spa pediküürile lisandub jalataldade ja säärte koorimine eeterlike essentsete õlide, vitamiinide ja Atlandi ookeani meresoola sisaldava koorimiskreemiga. Jalad muutuvad imeliselt pehmeks ja siidiseks. Rahustav aroom ning hoolitsevad õlid loovad kohese heaolutunde ja lõõgastavad väsinud jalgu. Hooldus lõpeb sügavatoimelise elustava maskiga. Toitev mandliõli ja luksuslik Marina Vital kompleks muudavad taas pehmeks isegi ülikuiva naha ning annavad sellele tagasi loomuliku tasakaalu. Naha kaitsevõime taastub, nahk saab tagasi elujõu ning hoolitsetud välimuse.

 KUUMA-KÄÄRI LÕIKUS

(lõikus võtab aega umbes 1 tund)

Kuuma-kääri juukselõikus tagab parima tulemuse!

Eesti turul juba üle 10 aasta populaarsust kogunud lõikus kuumade kääridega. Lõikus on revolutsiooniline, kuna nendega lõigatud juuksed ei lähe nii kiiresti katki ja kasvavad paremini.

Kuumad käärid on nagu käärid ikka, ainult et neil juhe taga ja käärid soenevad padrunites.

Nende kääridega lõigates „sulatatakse“ kinni kõik lõhenenud juukseotsad. (Tegelikult juuksed veel sellel temperatuuril ei sula) Juuksed säilitavad niimoodi oma loodusliku õlisisalduse ja niiskuse, mis jäävad juustesse püsima.

 

Fotodel on näha mikroskoobi all ja 500 kordse suurendusega juuksekarvad. Vasakpoolsel pildil on tavaliste kääridega ja parempoolsel pildil kuumade kääridega lõigatud karv. Erinevus on ilmne ja kasu kohene. Eriti kahjustatud juuste puhul võib tulemuste ilmnemine võtta mõned lõikuskorrad.

Lõikus sobib kõigile. Eriti soovitame neile, kes soovivad oma juukseid kasvatada. Samuti mõjub hästi õhukestele ja poorsetele juustele. Kuuma kääri lõikust soovitame teha 3 kuu tagant. Kui vahepeal lõigata tavaliste kääridega, siis kuuma kääri mõju kaob. Seetõttu on mõtekas jääda truuks sellele tehnoloogiale.

 RIPSMETE PÜSIPIKENDAMINE

Pikad ja tihedad ripsmed muudavad silma ilmekaks ning pilgu salapäraseks ja sensuaalseks . Ripsmete pikkus, nende kaarduvus ja suund koos kulmude kujuga, võivad teha imet ning anda näole ainulaadse ja kauni sära. Tänapäeval võib igaüks saavutada sellise suurepärase tulemuse ripsmete püsipikendamise abil.

Kunstripsmete paigaldamine oli moes juba väga ammu, juba vanas Hiinas ja Jaapanis pikendasid kaunitarid enda ripsmeid, mida tõendavad iidsed gravüürid ja traditsioonilised maalingud nõudel. Just nimelt idamaadest tuligi ripsmete pikendamise mood Euroopasse.

Ripsmete püsipikendamise protseduur sai aga alguse Hollywoodist. Euroopas hakkas aga see levima hiljuti, tänaseks on see saavutanud suure populaarsuse ja muutunud kõigile kättesaadavaks. Ripsmete püsipikendamine omab ilu kõrval eeskätt ka praktilisust – ei pea enam aega ega raha kulutama ripsmetušši peale. Ripsmete püsipikendused on asendamatud pidulikel juhtudel.

Aja jooksul on muutunud ka ripsmete püsipikendamise tehnoloogia. Pikka aega ei suudetud garanteerida nende püsivust, kuid tehnoloogia pidevalt täiustus.
Alates 2002 aastast võeti kasutusele uudne tehnoloogia, kus ripsmepikendused liimiti ühekaupa spetsiaalse ripsmeliimi abil inimese ripsmekarva külge. Uus suurepärane tehnoloogia teeb ripsmed lopsakaks ja pikaks, andes ripsmetele loomuliku välimuse ja pikaealisuse.

Inimese ripsmekarva eluiga on 90 päeva. Alguses on ripsmekarv väike ja kidur karvanääps ning mida täiskasvanumaks ripsmekarv saab, seda tugevamaks ja pikemaks ta kasvab.
Ripsmekarva normaalne kasvutsükkel koosneb neljast faasist: algfaas, keskfaas, kolmveerandfaas ning täisfaas. Ripsmete püsipikendamisel tuleb järgida kindlat reeglit, et lisaripsmeid tohib kinnitada alates poolest või kolmveerand kasvufaasis kuni täisfaasis pärisripsmetele. Kindlasti ei tohi kinnitada lisaripsmekarva veerand kasvufaasis olevale ripsmele, kuna väike pärisripsmekarv ei jõua hoida ripsmepikendust kaardu ja vajub silmadele ette (tekib kardina efekt) ja nii kahjustab ta kindlasti pärisripsmeid.

Ripsmete materjaliks on kas sünteetiline polüesterkiud, naaritsa kiud, siidi kiud.

Ripsmeid jagatakse nii pikkuse (8-15 mm) kui ka paksuse (0,10-0,25 mm) järgi. Ripsmetehnik valib ripsmete pikkuse igale kliendile individuaalselt, olenevalt kliendi ripsmete seisukorrast, silma kujust, kliendi eelistustest ja situatsioonist (kas igapäevaseks või pidulikumaks juhuks).
Ripsmete püsipikendamist kombineeritakse erinevate pikkustega – silma sisenurkadesse paigaldatakse tavaliselt kõige lühemad, silma keskossa keskmised ja silma välisnurkadesse pikemad – nii nad näevad välja kõige loomulikumad. Kui soovitakse „ nukusilma” efekti, siis paigaldatakse silma välisnurkadesse rohkem ja pikemaid ripsmeid.
Erinevate silmakujudega klientidele tuleks siiski ripsme püsipikendusi paigaldada erinevalt. Näiteks tavasilma puhul paigaldatakse pikemaid ja tihedamaid ripsmeid silma välisnurka. Mandelsilma puhul soovitatakse kogu rõhk panna silma keskossa, vastasel juhul pikeneb silm veelgi visuaalselt pikemaks. Väljapoole ulatuvate silmade puhul ei tohiks paigaldada väga pikki ripsmeid, max oleks 10 mm. Aukussilmade puhul on aga vastupidi, soovitataks paigaldada pikki ripsmeid, näiteks 12-14 mm. Inimesed, kes kannavad pidevalt prille, ei soovitata pikkust üle 12 mm.
Ripsmete püsipikendused võivad muuta silma visuaalselt ilusamaks, näiteks liiga kitsad silmad hakkavad mõjuma laiematena ja liiga ümarad silmad pikematena.

Lisaks mustadele ripsmetele on võimalik paigaldada pruune, siniseid, lillasid, punaseid ja rohelisi ripsmeid. Populaarsust koguvad ka ripsmekristallid, mis annavad silmale imeilusa sära. Kristallid liimitakse ripsmetele spetsiaalse ripsmeliimi abil.

Ripsmete püsipikendamise protseduur koosneb järgmistest etappidest:
• Silmadelt eemaldatakse kogu meik
• Värvitakse pärisripsmed musta keemilise värviga
• Pestakse värv maha, kuivatatakse ripsmed õhupumba või puhuriga
• Kantakse pärisripsmetele eelhooldusvahendit, kuivatatakse ja kammitakse ripsmed
• Valitakse välja sobiva pikkuse ja paksusega ripsmed
• Liimitakse ripsmepikendused ühekaupa spetsiaalse ripsmeliimi abil päris ripsmekarva külge
Ripsmete püsipikendamise protseduuri soovitatakse teha ainult ilusalongis professionaalse ripsmetehniku käe all.

Pikendatud ripsmed langevad välja aja jooksul koos pärisripsmetega siis kui päris ripsmekarva eluiga on lõppenud. Väljalangemine toimub järk-järgult ja võõrale silmale märkamatult. Et säilitada ripsmete püsipikenduste (silmade) ilu, tuleks käia hoolduses iga 2-4 nädala tagant.

Ripsmete pikendusi soovitatakse eemaldada kindlasti ripsmetehniku juures. Selleks kasutatakse spetsiaalset liimi lahustavat vahendit, mis siis täielikult eraldab oma ripsmekarva külge liimitud pikenduse.

KODUNE HOOLDUS
- Ärge peske silmi 24 h jooksul pärast ripsmete püsipikendamise protseduuri. Et liim kuivaks täielikult, ärge ujuge ja külastage SPA-d 24 h jooksul pärast protseduuri.
- Vältige ripsmetele sattumast rasvaseid silmakreeme, meigieemaldajat ja õlisid.
- Dušši all käies pidage silmas, et šampoon ja palsami vesi ei voolaks üle ripsmete, kuna nad sisaldavad rohkelt õlirikkaid aineid.
- Ärge hõõruge silmi.
- Ainult vajadusel kasutage spetsiaalset ripsmetušši, mis on välja töötatud ripsmete püsipikendustele. Värvige ripsmeid ainult otstest, et mitte koormata liimitud ühenduskohti.
- Muretsege endale kvaliteetne ripsmekamm/hari. Harja osaga harjake ripsmete põhja ja kammipoolse osaga kammige ripsmete otsi.
- Kasutage spetsiaalset kaitsvat hooldusvahendit peale ripsmete püsipikendamist. Kandke vahendit 1-2 korda nädalas ripsmete juurtest otsteni, et püsiks ripsmete väline ilu.
 

KKK - Korduma kippuvad küsimused

Kas ripsmete püsipikendusi saab ise panna?
Ei. Ainult professionaalne ripsmetehnik võib garanteerida õige tulemuse. Ripsmed, mis on paigaldatud ise või mitte ripsmetehniku poolt, võivad põhjustada silmapõletikku, ripsmete üksteise külge kinnikleepumist ja nende ebaloomulikku välimust.

Kui kaua võtab aega ripsmete püsipikendamine?
Ripsmete püsipikendamine võtab aega umbes 1,5–2 h.

Kui tihti tuleb teha ripsmetele hooldust ja kui kaua see aega võtab?
Soovituslik on käia hoolduses iga 2-4 nädala tagant. Hooldus on vajalik selleks, et väljalangenud ripsmed asendada uutega. Hooldus võtab aega umbes 45 min.-1 h.

Kas ripsmete püsipikendusi võib värvida?
Võib küll, kuid selleks ei ole mingit vajadust, sest ripsmed näevad välja piisavalt kaunite ja tihedatena. Kui tekib tahtmine kasutada ripsmetušši, siis tuleb kasutada ainult veebaasil valmistatud tušši või, mis on spetsiaalselt väljatöötatud ripsmete püsipikendustele. Tavaline ripsmetušš sisaldab õlisid, mis võib liimi lahti sulatada ja põhjustada ripsmepikenduste eemaldumise. Keemiliselt värvitakse naturaalseid ripsmeid enne ripsmete püsipikenduste hoolduse protseduuri vastavalt vajadusele.

Kuidas peaks igapäevaselt hoolitsema ripsmete püsipikenduste eest?
Ripsmed ei vaja kodus erihooldust, nad on suhteliselt vastupidavad, kuid siiski on mõned soovitused mida peaks ripsmetehnik oma kliendiga jagama, kas siis suusõnaliselt või brožüüri näol.

 


Kas ripsmete püsipikendamine on tervisele kahjulik?
Ei ole kahjulik, kuna liimil ei ole kokkupuudet nahaga. Protseduuriks kasutatakse spetsiaalset kosmeetilist liimi, mis tavaliselt ei kutsu esile allergiat. Enda pärisripsmele ei tekita protseduur kahju, kuna ripsmete püsipikendused liimitakse ühe kaupa pärisripsmekarva külge ja koos langevad nad välja siis, kui oma ripsmekarva eluiga on lõppenud. Ainuke, mis võib tekitada kahju on ebaprofessionaalne ripsmetehnik, kes liimib ripsme püsipikenduse mitte ühele oma ripsmekarvale vaid 2–le ja enamale. Seega väljalangemisel, haarab oma ripsmekarv kaasa veel mitu ripsmekarva. On olnud ka juhuseid kui ühele oma ripsmekarvale liimitakse mitu ripsmepikendust.

Kas ripsmete püsipikendamine võib tekitada allergiat?
Ripsmete püsipikendamisel esineb kõrvaltoimet ja allergilist reaktsiooni väga harva, kuna spetsiaalne ripsmeliimi ja ripsmed läbivad põhjaliku dermatoloogilise kontrolli. Kuid siiski viimastel aastatel on kasvanud allergikute arv, kellel on individuaalne talumatus mingi välisfaktori suhtes. See ei tähenda aga seda, et kõik allergikud peaksid kategooriliselt loobuma ripsmete püsipikendamisest. Alguses tasuks proovida paigaldada mõned ripsmekarvad, et veenduda selles, et liim ei tekita punetust ja ärritust. Soovituslik oleks teha ka allergiatest antud toote suhtes. Tilgutada väike tilk liimi randmele ning jälgida reaktsiooni 24 h vältel. Kui punetust ja allergilist reaktsiooni ei teki siis on ripsmete püsipikendamise protseduuriks roheline tee avatud.

Kas ripsmete püsipikendused võivad jätta kunstripsmete mulje?
Ei jäta, kui silmakaarde on paigaldatud õige pikkuse ja tihedusega ripsmed. Liiga pikad ja ühepikkused ripsmed kogu silma ulatuse võivad mõjuda küll ebaloomulikena. Ripsmeid on erineva pikkusega (8–15 mm), paksusega (0,10–0,25) ja kaarduvusega J-Curl ja C-Curl.

Kas ripsmete püsipikendustega võib teha sporti, ujuda ja võtta päikest?
Ei soovitata ujuda 24 h pärast ripsmete püsipikendamist, kuna sellel ajal kuivab liim täielikult. Hiljem – ujuda basseinis, käia saunas, sportida jne., kõik on lubatud. Kuid tuleb meeles pidada, et mida vähem ripsmeid füüsiliselt mõjutada, seda paremini nad püsivad.

Kas läätsede kandmisel võib paigaldada ripsmete püsipikendusi?
Loomulikult võib, meditsiinilisi vastunäidustusi sellele pole. Kuigi peab olema ettevaatlik ja mitte puutuda ripsmeid, kui paigaldate või eemaldate läätsesid. Protseduuri ajaks on soovituslik läätsed silmast eemaldada.

Kas ripsmete püsipikendusi on võimalik eemaldada ja kuidas?
Seda protseduuri tuleks teha kindlasti ripsmetehniku juures. Selleks kasutatakse spetsiaalset liimi lahustavat vahendit, mis siis täielikult eraldab oma ripsmekarva külge liimitud pikenduse. Protseduur kestab umbes 30 min.

Kas ripsmete püsipikendusi võib koolutada?
Ripsmete püsipikendusi ei tohi koolutada mehaaniliselt pärast paigaldamist. Pärast paigaldamist võib murduda liimi ühenduskoht. Ripsmetel on juba algselt kerge kaarduvus. Kui enda oma pärisripsmed on väga sirged, siis soovituslik on kasutada termokoolutajat, mis soojeneb 85-120 Cº.

 JUUKSEPIKENDUSED

KODUNE HOOLDUS

Õige hooldus on väga tähtis. Juuksed tuleb igal õhtul ja hommikul korralikult läbi harjata ning välja kammida ka kõik pusad. Ööseks tasub juuksed alati patsi punuda, samuti tuleks hoiduda märja peaga magama minekust.

Enne juuksepikenduste pesemist tuleks juuksed korralikult läbi kammida, alustades altpoolt juusteotstest. Juuksepikendused paigaldanud spetsialist oskab soovitada šampoone ja juuksehooldusvahendeid, mis sobivad juuksepikenduste pesemiseks ja hoolduseks.
Hõõru näpuotstega õrnalt pikenduste vahel olevat peanahka, juukseotsi pigista õrnalt.
Loputa juuksed hoolikalt voolava vee all nii, et juuksed ripuksid üle pea taha - nii väldid juuste sassiminekut.

Peale pesemist kasuta juustesse jäetavat spray palsamit.
Enne juuste kuivamist tuleb pusade vältimiseks juuksepikenduste salgud üksteisest sõrmedega eraldada. Ära kunagi kammi märgi juukseid!

Rasuse juuksetüübi korral tuleks juukseid pesta ja hooldada sagedamini, sest peanaha liigne rasvasus pehmendab juuksepikenduste liitekohti ja seetõttu võivad lisatud juuksed hakata välja langema.
Peale ujumist merevees või basseinis tuleks juukseid kindlasti loputada.
Kui lähed soojale maale, kasuta kindlasti pähejäetavat palsamit ja niisutavaid maske.
Juukseid värvida või töödelda soovitame alati salongis. On täiesti loomulik, et juuksepikendusest juukseid eraldub. See möödub tavaliselt paari pesu järel. Rasestumisvastased tabletid, mõned ravimid ja juuste rasu võivad põhjustada juuksepikenduse kinnituste pehmenemist ja juuksepikenduse juuste hulgalist väljalangemist.

Peale kolme- kuni kuuekuulist kandmist oleks soovitav juuksepikendus eemaldada ja soovi korral uuesti paigaldada (juuste tõstmine/hooldus). Juuksepikendust võib paigaldada ja eemaldada ainult koolitatud spetsialist! Proovides ise eemaldada juuksepikendust võite kahjustada oma juukseid.

Probleemide korral pöördu kohe pikenduse teinud spetsialisti poole.

Tegelikult pole vaja juuksepikendustega palju rohkem tegeleda kui loomulikult pikkade juustega. Probleeme tekitab pigem see, et juuksepikendusi paigaldada laskvad kliendid pole pikkade juuste ja nende eest hoolitsemisega lihtsalt harjunud ning kirjutavad vaevarikka hoolitsuse juuksepikenduste, mitte juuste pikkuse arvele.

KKK - Korduma kippuvad küsimused

1. Kui kaua võib juuksepikendusi peas hoida?
Juuksepikendusi on soovitav peas hoida 3-6 kuud, sõltuvalt oma juuste kasvu kiirusest. Selle ajaga on oma juuksed mitu sentimeetrit kasvanud ja juuksepikenduste kinnituskohad seega all pool ning need tuleks eemaldada. Neid samu salke saab kasutada teist korda, kui klient on hoolitsenud juuste eest õigesti. Tuleb muidugi arvestada, et teistkordsel kandmisel eemaldub pikendustest rohkem karvu.

2. Kas juuksepikendused kahjustavad väga palju oma juukseid?
Juuksepikendused on oma juustele kahjutud. Loomulikult võib neid paigaldada ja eemaldad ainult spetsialist.

3. Kellele on võimalik juuksepikendusi paigaldada?
Kõigile, kes tahavad lisada oma juustele pikkust ja/või tihedust. Oma juuksed peaksid olema
vähemalt 10 cm pikad.

4. Juuksepikendused ei sobi:

- kui on haige peanahk
- liiga rasune peanahk
- psoriaas
- liigne kõõm
- suur juuste väljalangemine

5. Kas on aru saada et mul on pikendused peas?
Kui pikendused on korralikult pandud ja kinnituskohad välja ei paista, ei saa isegi professionaalne paigaldaja aru, et kannad pikendusi.

6. Kui kaua paigaldatakse juuksepikendusi?
Olenevalt salkude arvust,maksimaalselt 2-3 tundi.

7. Milliseid juukseid eelistada, kas Euroopa või Aasia?
Vastust vaata, kus kirjutasine juustest.

8. Kuidas juukseid kammida saab?
Pikendatud juustele on välja töötatud spetsiaalne  hari, millega saab juukseid harjata juba peanaha juurest, ilma, et kinnituskohad harjastesse kinni jääksid. Teiste harjade seisukohast on sobilikud naturaalsest harjasest harjad.

9. Kuidas juuksepikendusi eemaldatakse?
On olemas spetsiaalsed tangid, millega nõrgestatakse kinnitust ja pikendus tuleb väga lihtsalt ära.
Kui neid pikendusi ei soovita tõsta, kasutatakse sprayd, mida lastakse kinnituskohale ja kinnitus tuleb oma juuste küljest lahti. Samas see spray taastab juuksestruktuuri ja tervendab juuksekarva.

10. Olen kuulnud, et juuksepikendused tulevad peast koos oma juustega. Kas see on tõsi?
Inimese peast langeb loomulikul teel juukseid iga päev. Kui pikendused on peas, jäävad need loomulikul teel langevad juuksed pikendusse kinni ja tulevad alles siis ära kui pikenduski. Sellepärast jääbki tunne, et pikendus tuleb ära koos oma juustega, tegelikult aga on need juba surnud juuksed.

Teadmiseks

Juuksed kinnitatakse umbes sama suurte salkude külge, nagu on kinnitatav salk.
Juukseid võib kinnitada ühe pea puhul nii salgu alla kui peale, vastavalt kliendi soovile ja sobivusele.
Juuksepikendamisel lisavate salkude arv sõltub oma juuste pikkusest ja tihedusest. Keskmiselt
pannakse 75-125 salku. Kui on sirge lõikus, läheb rohkem salke. Kui järgutatud, siis vähem.
Õhematele juustele vähem salke, paksematele rohkem.
Juuste tihendamiseks piisab ka juba 25-50 salgust.